Reklama

Rozhodli ste sa investovať do zvýšenia návštevnosti vašich stránok a tým aj zvýšenia predaja vašich produktov. Reklamné produkty na Obnova.sk ponúkajú formu výborne cielenej a interaktívnej propagácie vašich služieb a tovarov.

 

"Prítomnosť spoločnosti na Internete môže výrazne ovplyvniť obrat firmy a ovplyvniť jej marketingové úsilie. Otvára spoločnosti novú sféru vplyvu - poskytuje ďalší spôsob komunikácie s klientmi, záujemcami a s verejnosťou. Prečo by spoločnosti ako IBM, Sun Microsystems, General Electric a mnoho ďalších nadnárodných spoločností investovalo do Internetu bez toho, aby videli priamu a okamžitú marketingovú hodnotu? Nadšenie z možnosti interakcie s klientmi a záujemcami v reálnom čase spôsobilo doslova "Internetovskú horúčku".

Citát zo zdroja: Jim Sterne, Target MARKETING

 

Údaje

Každý reklamný zákazník sa zaväzuje pri registrácii poskytnúť pre Obnova.sk základné údaje, ktoré budú potrebné pre fakturáciu, komunikáciu a štatistické údaje portálu Obnova.sk. Jeho údaje nebudú v žiadnom prípade poskytnuté tretej osobe a budú použité len pre potreby Obnova.sk. Podporujete teda rozvoj Obnova.sk

 

Samoobslužné konto

Podrobné štatistiky návštevnosti jednotlivých služieb sú prístupné cez samoobslužné konto každému reklamnému zákazníkovi. Cez toto konto si taktiež môžete sledovať všetky údaje o vašej kampani. Taktiež môžete pridávať nove reklamné bannery.

 

Cenník

Cenník, nachádzajúci sa v samoobslužnom konte, bol vypracovaný a je platný od 1. 2. 2006 do odvolania. Zmena cien a vlastností reklamných produktov vyhradená. Pri zmene búdu prebiehajúce reklamné kampane účtované podľa cenníka počas ktorého trvania boli spustené. 

Aktuálny cenník:Polohy štandardných bannerov

Obnova.sk vyčlenila pre reklamu nasledujúce miesta.

Zakázaný obsah

Zakazuje sa prezentovať v reklamných produktoch texty s podtónom ktorý by nabádal k rasovej neznášanlivosti, náboženskej či inej diskriminácii, alebo inak porušoval zákony SR. Prevádzkovateľ si vyhradzuje podľa uváženia nezaradiť aj iné reklamné bannery, o nezradení bude informovať reklamného klienta.

 

  • Kontaktujte nás prosím na tel. čísle: 0907-344-743 (Michal Hrčka), alebo cez email.

  • Verzia pre tlač
  • Poslať priateľovi
  •  

Redakcia Obnova.sk

Prihlásenie

To prevent automated spam submissions leave this field empty.